Wysokie zwycięstwo z Sokołem

Olimpiakos wygrał mecz 17 kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej 5:1 (0:0) i awansował na 6 miejsce w ligowej tabeli. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Wojciech Gierula, Robert Klecha (k.), Mateusz Grabowski oraz dwie samobójcze.

Pierwsza połowa obfitowała w niewykorzystane sytuacje. W 40 minucie meczu Wojciech Gierula nie wykorzystał rzutu karnego (obronił Strzelczyk). Choć sytuacji do strzelenia bramki oprócz karnego było wiele to obie drużyny schodziły na przerwę z zerowym dorobkiem.

Pierwsza bramka padła w 55 minucie meczu po ładnej zespołowej akcji. Wojciech Gierula wykorzystał podanie Stetskiva strzelając niemal na pustą bramkę.

Bramka na 2:0 wpadła kilka minut później po rzucie wolnym, którego wykonawcą był Adrian Dydyński. Po strzale piłka odpiła się od głowy Bartosza Adamczuka i wpadła do bramki. Kolejne bramki to rzut karny do którego podszedł sam faulowany, druga kuriozalna bramka samobójcza w której obrońca chciał podać do bramkarza oraz bramka do szatni Mateusza Grabowskiego (as. M. Rutyna). Goście bramkę na 4:1 strzelili z rzutu wolnego w 83 minucie.