Zwycięstwo po karnym w 8 kolejce

Olimpiakos wygrał wyjazdowy mecz 8 kolejki z Pogonią Łaszczówka 0:1 (0:0). Bramkę z rzutu karnego strzelił Robert Klecha.

Łaszczówka- Olimpiakos (25.09.2021)

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszego zespołu, ponieważ już w pierwszej minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Arkadiusz Mazurek. Strzał niestety został zablokowany przez obrońcę gospodarzy. Łaszczówka kilka minut później odpowiedziała zagraniami do Tomasza Kłosa, który w dwóch podobnych sytuacjach chciał wymusić rzut karny. Sędzia niewzruszony w żadnej z akcji nie użył gwizdka.

Kolejne minuty spotkania to gra w środku pola z lekką przewagą optyczną gospodarzy ale obie drużyny nie mogły stworzyć stuprocentowej sytuacji. Mecz obfitował w wiele stykowych sytuacji, gdzie żadna z drużyn nie odstawiała nogi czego efektem było wiele napomnień sędziego w postaci kartek.

71 minucie meczu Arkadiusz Mazurek został sfaulowany w narożniku pola karnego za co sędzia pokazał jedenastkę. Karnego na gola pewnie zamienił Robert Klecha. Kilka minut później kapitan gospodarzy zobaczył czerwoną kartkę po faulu wychodzącego sam na sam Adriana Dydyńskiego. Łaszczówka grająca w dziesiątkę w końcowych minutach meczu grała w bardzo odważnie ale nie zdołała odmienić losów meczu.