Autor:

Lugar

Utworzono:

04.10.2021

Olimpiakos zremisował mecz 9 kolejki z Ładą Biłgoraj 2:2 (1:2) Bramki dla naszej drużyny strzelili Mateusz Grabowski z karnego i Arkadiusz Mazurek.

Olimpiakos- Łada

Wynik niedzielnego spotkania otworzyli goście po stałym fragmencie gry. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Bartłomiej Myszak, który mocnym strzałem głową z bliskiej odległości pokonał Antona Alfimowa. Na odpowiedź Olimpiakosu nie było trzeba długo czekać. Kilka minut później sfaulowany w polu karnym został Grzegorz Cios i sędzia pokazał na 11 metr. Karnego na gola zamienił Mateusz Grabowski.

W pierwszej połowie sędzia zagwizdał jeszcze jeden rzut karny. Niefortunną interwencję zaliczył środkowy obrońca Grzegorz Cios, który chciał wybić piłkę wślizgiem i został trafiony w rękę. Karnego wykorzystał Aleksei Goncharevich i na przerwę goście schodzili z jednobramkową przewagą.

Druga połowa w wykonaniu Olimpiakosu była zdecydowanie lepsza. Chcąc odrobić stratę drużyna stwarzała większe zagrożenie niż w pierwszej części meczu. Potwierdzeniem tego było prawdziwe "wejście smoka" Arkadiusza Mazurka, który pokonał bramkarza gości mocnym strzałem w długi róg bramki. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. W końcowej fazie meczu dwoma świetnymi interwencjami popisał się Anton, który w sytuacjach sam na sam wyczuł napastnika Dominika Skubisza i obronił dwa strzały. Akcję meczu miał jeszcze Adrian Dydyński. Adrian zwodem minął dwóch obrońców i mocno uderzył z 11 metrów. Niestety dla naszej drużyny bramkarz gości obronił strzał.

Na meczu pojawiło się wielu kibiców z Tarnogrodu, Biłgoraja i okolicznych miejscowości. Dziękujemy za udział w zawodach i kulturalny doping. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Tarnogrodzie w sobotę o godzinie 13:00. Naszym przeciwnikiem będzie Andoria Mircze.