Typer Zamojskiej Klasy Okręgowej

31.07.2019

Sezon Zamojskiej Klasy Okręgowej rozpoczyna się już niebawem bo w weekend 10-11 sierpnia. Z tego względu postanowiliśmy stworzyć drugą edycję Typera Zamojskiej Klasy Okręgowej.

Pierwszą edycję wygrał Piotr Chamot. Piotrek zdobył 352 punkty o 9 więcej niż Mateusz Gancarz (mlodzian_21), który w ostatniej kolejce wyprzedził swojego brata Łukasza (luk) o jeden punkt.

Do pierwszej edycji  typera było zarejestrowanych 72 graczy z czego 66 zdobywało punkty. Aktywnie uczestniczylo w zabawie około 40 osob.


Aby wziąć udział w drugiej edycji należy zarejestrować się na darmowej stronie https://www.kicktipp.pl/zkotd2/ i oddawać na bieżąco przed każdą kolejką typy dokładnych wyników poszczególnych spotkań.

Czas typowania kończy się zawsze w sobotę o godzinie 12:00 lub godziny rozpoczynającej pierwszy mecz danej kolejki. Nie można obstawiać w trakcie meczu.

Typy innych graczy będą widoczna po upływie czasu do typowania. Swój typ można zmieniać dowolną ilość razy do momentu rozpoczęcia pierwszego mecz danej kolejki  lub do soboty do godziny 12:00.

Przy jednakowej ilości punktów o zwycięstwie decyduje ilość wygranych kolejek

Punktacja:
1.Za każdy trafiony dokładny wynik uczestnik otrzymuje 4 punkty.
2. Za trafienie różnicy bramek (np. obstawiłem 2:0, wynik spotkania był  4:2) 3 punkty.
3.Za trafienie remisu lub zwycięscy spotkania 2 punkty

Na telefonie komórkowym można typować za pomocą aplikacji kicktipp, którą należy szukać w sklepie play. Warto ją zainstalować, gdyż przychodzą powiadomienia o nieoddanych typach w danej kolejce.
 

Na tej stronie będą na bieżąco będziemy udostępniać tabelę najlepszych typerów ligi.

Zapraszamy do zabawy. Im więcej osób tym ciekawsza gra!

____________________________________________________________________________________

12.08.2019

Klasyfikacja Typerów po pierwszej kolejce:

____________________________________________________________________________________

16.08.2019

Klasyfikacja Typerów po drugiej kolejce:

____________________________________________________________________________________

aktualizacja 24.11.2019

Lugar Autor: Lugar 22.11.2019 18:38 Lista aktualności Typer ZKO Typer ZKO Runda jesienna dobiegła końca, a wraz z nią nasz Tarnogrodzki Typer ZKOTD2. Do zabawy zapisało się 46 osób z czego aktywnie brało udział około dwudziestu. Zwycięzcą rundy jesiennej okazał się Pawlos, drugie miejsce PKS_Biłgoraj oraz trzecie miejsce matgan.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?