Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Dereźnia Solska
2:2
Metalowiec Goraj
Błękitni Obsza
1:2
Pogoń Łaszczówka
Olimpia Miączyn
1:3
Olimpiakos Tarnogród
Granica Lubycza Królewska
2:1
Tanew Majdan Stary
Omega Stary Zamość
0:0
Korona Łaszczów
Tarpan Korchów
1:2
Potok Sitno
Sokół Zwierzyniec
1:4
Roztocze Szczebrzeszyn
Tur Turobin
3:0
Victoria Łukowa
Igros Krasnobród
4:2
Orzeł Tereszpol
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Igros Krasnobród
1:1
Granica Lubycza Królewska
Pogoń Łaszczówka
3:0
Potok Sitno
Metalowiec Goraj
1:1
Sokół Zwierzyniec
Roztocze Szczebrzeszyn
3:2
Olimpia Miączyn
Olimpiakos Tarnogród
4:1
Tarpan Korchów
Błękitni Obsza
1:2
Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa
2:0
Orion Dereźnia Solska
Tanew Majdan Stary
5:1
Tur Turobin
Korona Łaszczów
4:1
Orzeł Tereszpol
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
3:0
Pogoń Łaszczówka
Potok Sitno
0:2
Olimpiakos Tarnogród
Błękitni Obsza
6:0
Orzeł Tereszpol
Granica Lubycza Królewska
2:1
Korona Łaszczów
Olimpia Miączyn
2:1
Metalowiec Goraj
Orion Dereźnia Solska
0:4
Tanew Majdan Stary
Tur Turobin
1:3
Igros Krasnobród
Tarpan Korchów
0:6
Roztocze Szczebrzeszyn
Sokół Zwierzyniec
2:3
Victoria Łukowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Obsza
2:0
Granica Lubycza Królewska
Victoria Łukowa
2:2
Olimpia Miączyn
Pogoń Łaszczówka
0:1
Olimpiakos Tarnogród
Igros Krasnobród
4:0
Orion Dereźnia Solska
Roztocze Szczebrzeszyn
7:0
Potok Sitno
Metalowiec Goraj
4:1
Tarpan Korchów
Omega Stary Zamość
4:0
Orzeł Tereszpol
Tur Turobin
1:4
Korona Łaszczów
Tanew Majdan Stary
7:0
Sokół Zwierzyniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpiakos Tarnogród
0:4
Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpia Miączyn
3:1
Tanew Majdan Stary
Granica Lubycza Królewska
1:2
Omega Stary Zamość
Pogoń Łaszczówka
1:0
Orzeł Tereszpol
Orion Dereźnia Solska
1:5
Korona Łaszczów
Tur Turobin
0:4
Błękitni Obsza
Tarpan Korchów
1:2
Victoria Łukowa
Sokół Zwierzyniec
0:1
Igros Krasnobród
Potok Sitno
0:8
Metalowiec Goraj
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Igros Krasnobród
4:1
Olimpia Miączyn
Błękitni Obsza
2:1
Orion Dereźnia Solska
Victoria Łukowa
2:1
Potok Sitno
Orzeł Tereszpol
1:3
Granica Lubycza Królewska
Pogoń Łaszczówka
1:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Metalowiec Goraj
2:3
Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów
3:1
Sokół Zwierzyniec
Omega Stary Zamość
7:0
Tur Turobin
Tanew Majdan Stary
10:1
Tarpan Korchów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zwierzyniec
1:3
Błękitni Obsza
Olimpia Miączyn
1:4
Korona Łaszczów
Granica Lubycza Królewska
0:3
Pogoń Łaszczówka
Tarpan Korchów
0:3
Igros Krasnobród
Orion Dereźnia Solska
1:2
Omega Stary Zamość
Olimpiakos Tarnogród
0:3
Victoria Łukowa
Tur Turobin
2:1
Orzeł Tereszpol
Potok Sitno
1:6
Tanew Majdan Stary
Roztocze Szczebrzeszyn
2:0
Metalowiec Goraj
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Igros Krasnobród
4:0
Potok Sitno
Orzeł Tereszpol
1:2
Orion Dereźnia Solska
Korona Łaszczów
6:2
Tarpan Korchów
Błękitni Obsza
5:1
Olimpia Miączyn
Omega Stary Zamość
7:0
Sokół Zwierzyniec
Victoria Łukowa
2:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Granica Lubycza Królewska
1:1
Tur Turobin
Pogoń Łaszczówka
3:0
Metalowiec Goraj
Tanew Majdan Stary
0:2
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Turobin
1:0
Pogoń Łaszczówka
Olimpiakos Tarnogród
0:1
Igros Krasnobród
Olimpia Miączyn
0:6
Omega Stary Zamość
Orion Dereźnia Solska
1:1
Granica Lubycza Królewska
Roztocze Szczebrzeszyn
1:1
Tanew Majdan Stary
Tarpan Korchów
0:5
Błękitni Obsza
Sokół Zwierzyniec
5:0
Orzeł Tereszpol
Metalowiec Goraj
2:6
Victoria Łukowa
Potok Sitno
1:2
Korona Łaszczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Igros Krasnobród
1:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Błękitni Obsza
2:0
Potok Sitno
Omega Stary Zamość
7:0
Tarpan Korchów
Granica Lubycza Królewska
3:2
Sokół Zwierzyniec
Tur Turobin
2:1
Orion Dereźnia Solska
Orzeł Tereszpol
1:4
Olimpia Miączyn
Korona Łaszczów
3:2
Olimpiakos Tarnogród
Pogoń Łaszczówka
4:0
Victoria Łukowa
Tanew Majdan Stary
4:0
Metalowiec Goraj
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
0:1
Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn
1:1
Granica Lubycza Królewska
Roztocze Szczebrzeszyn
1:0
Korona Łaszczów
Olimpiakos Tarnogród
3:2
Błękitni Obsza
Victoria Łukowa
2:5
Tanew Majdan Stary
Tarpan Korchów
4:3
Orzeł Tereszpol
Sokół Zwierzyniec
2:2
Tur Turobin
Orion Dereźnia Solska
2:4
Pogoń Łaszczówka
Metalowiec Goraj
1:5
Igros Krasnobród
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łaszczówka
1:2
Tanew Majdan Stary
Omega Stary Zamość
3:0
Olimpiakos Tarnogród
Orion Dereźnia Solska
2:1
Sokół Zwierzyniec
Tur Turobin
1:1
Olimpia Miączyn
Korona Łaszczów
1:1
Metalowiec Goraj
Granica Lubycza Królewska
3:1
Tarpan Korchów
Igros Krasnobród
1:1
Victoria Łukowa
Orzeł Tereszpol
0:1
Potok Sitno
Błękitni Obsza
0:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miączyn
0:1
Orion Dereźnia Solska
Sokół Zwierzyniec
0:4
Pogoń Łaszczówka
Victoria Łukowa
2:4
Korona Łaszczów
Roztocze Szczebrzeszyn
0:2
Omega Stary Zamość
Tarpan Korchów
0:2
Tur Turobin
Tanew Majdan Stary
3:0
Igros Krasnobród
Metalowiec Goraj
0:3
Błękitni Obsza
Potok Sitno
5:1
Granica Lubycza Królewska
Olimpiakos Tarnogród
5:1
Orzeł Tereszpol
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Turobin
2:0
Potok Sitno
Sokół Zwierzyniec
0:3
Olimpia Miączyn
Orion Dereźnia Solska
4:1
Tarpan Korchów
Omega Stary Zamość
0:0
Metalowiec Goraj
Granica Lubycza Królewska
4:0
Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów
1:1
Tanew Majdan Stary
Orzeł Tereszpol
1:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Błękitni Obsza
5:1
Victoria Łukowa
Pogoń Łaszczówka
0:1
Igros Krasnobród
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miączyn
3:1
Pogoń Łaszczówka
Olimpiakos Tarnogród
3:2
Tur Turobin
Potok Sitno
2:0
Orion Dereźnia Solska
Roztocze Szczebrzeszyn
3:0
Granica Lubycza Królewska
Tarpan Korchów
6:1
Sokół Zwierzyniec
Igros Krasnobród
1:1
Korona Łaszczów
Tanew Majdan Stary
2:2
Błękitni Obsza
Metalowiec Goraj
3:0
Orzeł Tereszpol
Victoria Łukowa
2:1
Omega Stary Zamość
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miączyn
4:1
Tarpan Korchów
Sokół Zwierzyniec
0:1
Potok Sitno
Błękitni Obsza
0:3*
Igros Krasnobród
Omega Stary Zamość
1:1
Tanew Majdan Stary
Granica Lubycza Królewska
1:1
Metalowiec Goraj
Orion Dereźnia Solska
1:4
Olimpiakos Tarnogród
Orzeł Tereszpol
2:4
Victoria Łukowa
Tur Turobin
0:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Pogoń Łaszczówka
0:3
Korona Łaszczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanew Majdan Stary
4:0
Orzeł Tereszpol
Olimpiakos Tarnogród
5:1
Sokół Zwierzyniec
Korona Łaszczów
5:1
Błękitni Obsza
Victoria Łukowa
0:4
Granica Lubycza Królewska
Potok Sitno
1:3
Olimpia Miączyn
Roztocze Szczebrzeszyn
2:0
Orion Dereźnia Solska
Igros Krasnobród
0:0
Omega Stary Zamość
Metalowiec Goraj
6:3
Tur Turobin
Tarpan Korchów
1:2
Pogoń Łaszczówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?