Lugar

Utworzono:

01.04.2023

Zwycięstwo po horrorze w końcówce

Olimpiakos wygrał ostatni wyjazdowy mecz rundy jesiennej z Orkanem Bełżec 3:4 (1:2). Hattricka w tym meczu zaliczył Tomasz Wilusz, bramkę dołożył również Łukasz Bursztyka.

Skład:

Zmiany: Gierula- Rutyna 65' Kruk- Świtała 72' Stetskiv- Grabowski 78' Halejcio Kr.- Niedzielski 89'

Relacja z meczu: Dziennik Wschodni:

Jeden mecz, dwa hattricki Siedem bramek i wielkie emocje w Bełżcu. Tamtejszy Orkan był bardzo blisko sprawienia niespodzianki i pokonania Olimpiakosu Tarnogród. Beniaminek na minuty trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry prowadził 3:2, by ostatecznie przegrać 3:4

Początek meczu nie zapowiadał, że będzie on aż tak emocjonujący. Za faworyta spotkania należało uznać Olimpiakos, który na wyjazdach jesienią spisuje się bardzo dobrze. W16 minucie wynik spotkania otworzył Tomasz Wilusz, adwie minuty przed przerwą podwyższył na 2:0. Orkan zdołał jednak odpowiedzieć jeszcze przed zejściem do szatni bramką Mateusza Gałki.

Po zmianie stron kibice długo nie oglądali kolejnych goli. Jednak w końcówce padło ich aż cztery. W 79 minucie Gałka trafił po raz drugi, a w87 minucie skompletował hattricka. Orkan nie cieszył się jednak długo z prowadzenia, bo na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry stan rywalizacji wyrównał Łukasz Bursztynka. Goście poczuli krew i w trzeciej minucie doliczonego czasu gry bramkę na wagę trzech punktów dla Olimpiakosu zdobył Wilusz.

Info: Dziennik Wschodni autor:bs