Autor:

Lugar

Utworzono:

06.05.2021

Olimpiakos wygrywa mecz zaległej 20 kolejki Keeza Zamojskiej Klasy Okręgowej z Potokiem Sitno 3:1 (0:1). Bramki dla naszej drużyny strzelali: Dawid Surowiec 9 min- Tomasz Łepak (samobójcza) 73 min, Mateusz Grabowski 81 min, Adrian Dydyński 84 min. Olimpiakos od 76 minuty grał w dziesięciu po drugiej żółtej kartce dla Grzegorza Ciosa.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gości, którzy objęli prowadzenie w 9 minucie po pięknym strzale z około 20 metra w okienko. Dalsza część pierwszej połowy była w większości walką o środek pola. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie stuprocentowej sytuacji. W drugiej połowie zmieniły się warunki atmosferyczne zaczął padać deszcz oraz wiać wiatr. Na szczęście Olimpiakosu pod wiatr miała drużyna z Sitna co mogło mieć wpływ na grę. Początek drugiej połowy obfitował w niedokładności i straty piłki z obu stron. Goście mieli bardzo dobra okazję z rzutu wolnego, którą piękną paradą wybronił Karol Grabowski. Drużyna Olimpiakosu starała się wyjść wyżej na rywala, aby wyrównać wynik spotkania. Udało się to w końcu po stały fragmencie gry. Piękną bramkę głową strzelił zawodnik gość na nieszczęście dla nich do własnej bramki. W 76 minucie drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Grzegorz Cios. W dalszej części gry dwie niemal stuprocentowe sytuacje zmarnowali zawodnicy Sitna. Jedną przestrzelił z około pięciu metrów oraz z około 8 metra trafił we własnego zawodnika, który był w świetle bramki na spalonym. Olimpiakos odpowiedział drugą bramką z rzutu rożnego w 81 minucie. Dochodzącą piłkę do bramki skierował Mateusz Grabowski. Ostatni cios w 84 minuie zadał Adrian Dydyński, który bardzo dobrze zachował się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Kolejny mecz zagramy z liderem rozgrywek Igrosem Krasnobród w sobotę o godzinie 13:00 w Krasnobrodzie.