Olimpiakos- Tanew 0:3

Olimpiakos przegrywa mecz 4 kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej z liderem rozgrywek Tanwią Majdan Stary 0:3 (0:2).

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla drużyny z Majdanu Starego, ponieważ już 7 minucie Michał Skubis strzałem z dziesięciu metrów po długim słupku pokonał naszego bramkarza. Olimpiakos starał się stworzyć jakieś sytuacje, lecz wszystkie ataki kończyły się przed polem karnym lub strzałami poza światło bramki Arkadiusza Kniazia. Przewaga drużyny gości była widoczna. Tanew stwarzała sytuacje ale nie zagrażała w znaczny sposób bramce Marcina Borka do 36 minuty, kiedy to pięknym strzałem nad bramkarzem popisał się Patryk Wilkos. W drugiej połowie było dużo walki, Olimpiakos próbował zdobyć kontaktową bramkę przede wszystkim poprzez stałe fragmenty gry. Nie udało się naszej drużynie, a udało się drużynie gości. W 60 minucie meczu po rzucie wolnym Tomasz Blicharz ustalił wynik spotkania.

Olimpiakos po czterech meczach meczach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli  z bilansem 2 zdobyte bramki 10 straconych. W piątej kolejce Olimpiakos zagra wyjazdowe spotkanie z Koroną Łaszczów. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.