Piąte zwycięstwo Olimpiakosu.

Olimpiakos wygrywa mecz szóstej kolejki zamojskiej klasy okręgowej z Metalowcem Goraj 2:3. (2:2). Bramki dla naszego zespołu strzelili Wojciech Gierula (as. Bartłomiej Kuczma), Mateusz Szczerba (as. Wojciech Gierula) oraz w końcówce meczu Roman Stetskiv (as. Patryk Gałka)

Mecz źle się rozpoczął dla naszej drużyny ponieważ już w 12 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę do siatki posłał Bartosz Sowa. Olimpiakos odpowiedział niecałe dziesięć minut później za sprawą strzału zza pola karnego Wojciecha Gieruli. Piłka po strzale szczęśliwie dotknęła jeszcze zawodnika gości i rykoszet na tyle zmylił bramkarza, że nie miał możliwości zareagować na uderzenie. W 32 minucie drużyna z Goraja po raz drugi wyszła na prowadzenie. Bramkę na 2:1 Strzelił Mateusz Decyk. Olimpiakos w dalszej części gry dążył do wyrównania i udało się to w doliczanym czasie pierwszej połowy. Dokładne dośrodkowanie Wojciecha Gieruli doskonale wykorzystał Mateusz Szczerba. Po bramce sędzia zakończył pierwszą połowę.

Druga część gry to ogrom walki i nerwów zakończony happy- endem. Obie drużyny od początku drugiej połowy grały ofensywnie starając się strzelić kolejną bramkę, która da zwycięstwo w meczu. Żaden z zawodników nie odstawiał nogi co skutkowało kilkoma nerwowymi sytuacjami w postaci przepychanek obu drużyn. Nerwowa atmosfera na boisku udzieliła się również ławkom rezerwowym. W 81 minucie czerwoną kartkę dostał kierownik drużyny Olimpiakosu Marcin Żmijan.Sędzia  Kuryj wyrzucił kierownika Żmijana za kwestionowanie jego decyzji.