Podsumowanie rundy jesiennej 2021/ 2022

W Święto Niepodległości 11 listopada drużyny zamojskiej okręgówki rozegrały ostatnią 15 ligową kolejkę rundy jesiennej sezonu 2021/2022. Olimpiakos w czwartkowe popołudnie grał korespondencyjny mecz z Ładą Biłgoraj o 4 miejsce. Aby zająć miejsce tuż poza podium nasza drużyna musiała wygrać w Łukowej z Victorią i liczyć na potknięcie drużyny z Biłgoraja. Niestety Olimpiakos mecz przegrał i ostatecznie z 26 punktami zajął 5 miejsce na półmetku rozgrywek.

Bilans naszej drużyny to 8 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 porażek. 24 strzelone gole i 20 straconych.

Najwięcej bramek dla naszej drużyny strzelił kapitan Robert Klecha- 6. Strzelcy kliknij tutaj.

Najwięcej asyst zaliczył Roman Stetskiv- 4. Asystenci kliknij tutaj

Najwięcej żółtych kartek Mateusz Grabowski- 9. Żółte kartki kliknij tutaj.

W obecnym sezonie 20 zawodników reprezentowało naszą drużynę.Najwięcej minut na boisku spędził Roman Stetskiv i Kacper Świtała- 1350. Minuty na boisku kliknij tutaj

Imię i nazwisko/ liczba rozegranych meczów (liczba meczów w pierwszym składzie) / liczba minut

20. Sebastian Zarzycki 2 (0) 6 min,

Rundę jesienną należy zaliczyć do udanych. Co prawda można mieć niedosyt po rozstrzygnięciu niektórych pojedynków ale postawa zespołu w trakcie rozgrywek była bardzo pozytywna. W niektórych spotkaniach można mówić o szczęściu jak w meczu z Miączynem gdzie w ostatniej minucie meczu zdobyliśmy zwycięską bramkę z karnego z kolei fortuna odwróciła się z Majdanem gdzie w ostatnich minutach tracimy bramkę na 2:1 grając w dziewięciu lub strata punktów z Turem Turobin z 0:2 na 2:2.

Po obecnej rundzie do Łady Biłgoraj wraca bramkarz Anton Alfimov. Antonowi dziękujemy za godne reprezentowanie naszych barw i życzymy powodzenia. Anton rozegrał w naszym zespole 1260 minut i zachował 5 czystych kont.

Tanew- Olimpiakos 17.10.2021

Wybór zawodnika rundy jesiennej

Wybór rozpocznie się od głosowania na zawodnika poszczególnej pozycji:

-obrońca

- środkowi pomocnicy

- boczni pomocnicy i napastnicy

Zwycięzcy poszczególnych pozycji będą rywalizować na zawodnika rundy. Koniec głosowania niedzieli 21 listopada. Nominowani zostali zawodnicy, którzy rozegrali minimum połowę możliwych minut obecnego sezonu.