Przegrywamy mecz na własnym stadionie

Olimpiakos przegrywa mecz 2 kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej z beniaminkiem Igrosem Krasnobród 0:2. Bramki dla zespołu gości strzelił w 79 i 81 minucie Piotr Bartecki. To kolejny mecz, w którym Olimpiakos traci dwie bramki w odstępie kilku minut. W 21 minucie po faulu w polu karnym na Arkadiuszu Mazurku sędzia podyktował rzut karny, którego nie wykorzystał Michał Rutyna. Po dwóch kolejkach zajmujemy 14 miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym bilans bramkowy 1:4.

Skład w meczu z Igrosem:

Kozak- Gałka, Tatara, Obszański, Rutyna- Mazurek A., Klecha, Stetskiv, Grabowski- Przybylak, Dydyński

Relacja z meczu pod linkiem:

kliknij tutaj

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 odbędzie się wyjazdowy mecz w ramach 3 kolejki z Roztoczem Szczebrzeszyn. Zapraszamy do kibicowania!