Przegrywamy ostatni mecz rundy jesiennej

W sobotę o godzinie 13:00 na stadionie w Tarnogrodzie Olimpiakos rozegrał mecz piętnastej, ostatniej kolejki zamojskiej klasy okręgowej. Przeciwnikiem naszego zespołu byli Błękitni Obsza, drużyna która bardzo dobrze spisuje się na boiskach "okręgówki".

Mecz zakończył się wynikiem 0:1 (0:1). Jedyną bramkę strzelił w 28 minucie meczu Mariusz Szarlip. Sobotni mecz miał dwa oblicza. Bardzo dobra pierwsza połowa obfitująca w wiele sytuacji bramkowych i druga bardzo słaba część, w której niewiele się działo, przeważały niedokładne podania i niecelne strzały. Zawodnicy Olimpiakosu mieli w pierwszej połowie 4 bardzo dobre sytuacje bramkowe, których nie mogli wykorzystać Dominik Skubisz i Arkadiusz Mazurek. Błąd naszego bramkarza wykorzystał za to w 28 minucie Mariusz Szarlip, który bez problemów strzelił z trzech metrów odbitą piłkę przez naszego bramkarza. Jak się później okazało bramka w 28 minucie ustaliła wynik spotkania. W drugiej połowie nasza drużyna nie mogła zagrozić bramce gości. Błękitni mieli jedną stuprocentową sytuację, którą sami im stworzyliśmy. Niecelne podanie Pawła Kolbucha przejął napastnik gości i stanął sam na sam z Tomaszem Kozakiem. Kozi strzał wybronił ale piłka odbiła się wprost pod nogi Szarlipa, który minął bramkarza i strzelił w słupek.

Był to dziewiąty przegrany mecz w tym sezonie. Na 14 spotkań zanotowaliśmy 3 zwycięstwa i 2 remisy. Z 11 punktami na koncie zajmujemy 12 miejsce w tabeli czyli jedno nad strefą spadkową. W rundzie wiosennej będziemy walczyć o pozostanie w "okręgówce"

W przewie meczu przedstawiciel Zamojskiego Związku Piłki Nożnej wręczył drużynie juniorów puchar za zdobycie Mistrzostwa w Okręgowej Lidze Juniorów w sezonie 2018/2019.