Przegrywamy z wyżej notowanym rywalem...

Olimpiakos przegrywa wyjazdowy mecz 12 kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej z Omegą Stary Zamość 2:0 (2:0). Bramki dla gospodarzy strzelali Bartosz Nizioł w 32 minucie i Łukasz Bubeła w ostatniej minucie pierwszej połowy. Podobnie jak przed tygodniem dajemy sobie strzelić bramkę do szatni, tym razem po błędzie indywidualnym w obronie.

Była to ósma porażka naszego zespołu w obecnych rozgrywkach. Do końca rundy pozostało trzy spotkania, w których Olimpiakos będzie walczył o komplet punktów. W następnej kolejce na własnym stadionie podejmować będziemy Cosmos Józefów. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00. Oprócz spotkania z Józefowem zagramy wyjazdowy mecz z Victorią w Łukowej i u siebie z Błękitnymi Obsza.