Remis z Potokiem na własnym stadionie

Olimpiakos zremisował 3:3 (1:1) mecz 6 kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej z Potokiem Sitno. Bramki dla naszego zespołu strzelili Michał Przybylak (as. Adrian Dydyński), Adrian Dydyński (as. Robert Klecha) i Mateusz Grabowski z rzutu karnego w ostatniej minucie gry. Dla zespołu gości bramki zdobyli Eryk Laszko 2x i Daniel Pyś.

Zawodnicy Olimpiakosu w pierwszej połowie dominowali na boisku, stwarzali wiele sytuacji bramkowych ale nie mogli tego potwierdzić strzelonym golem. Liczne uderzenia naszej drużyny były niecelne lub zbyt lekkie, aby pokonać bramkarza gości. Drużyna Olimpiakosu wyszła na prowadzenie dopiero w 33 minucie meczu po strzale z 10 metrów Michała Przybylaka. Po wznowieniu gry od środka zawodnicy gości stworzyli pierwszą  groźną okazję, której jednak nie wykorzystali. Pięć minut później za sprawą błędu w obronie Laszko stanął sam na sam z Tomaszem Kozakiem i było 1:1.

Druga połowa była o wiele słabsza w naszym wykonaniu, a zawodnicy z Sitna coraz śmielej atakowali naszą bramkę czego efektem był drugi gol Eryka Laszki. Olimpiakos po raz pierwszy doprowadził do wyrównania 75 minucie. Dośrodkowanie Roberta Klechy dobrze wykorzystał  Adrian Dydyński. W 89 minucie meczu bliźniaczą kontrę lewą stroną boiska  przeprowadzili zawodnicy Potoka i to oni cieszyli się z ponownego prowadzenia. W 93 minucie kiedy wszyscy myśleli, że wynikiem 2:3 zakończy to spotkanie, bramkarz gości sfaulował w polu karnym Michała Rutynę i sędzia podyktował jedenastkę. W ostatniej akcji tego meczu Mateusz Grabowski pewnie wykonał rzut karny  i ustalił wynik spotkania na 3:3.