Trzecia porażka

Olimpiakos przegrywa mecz trzeciej kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej z Roztoczem Szczebrzeszyn 3:1 (0:0) . Bramki dla zespołu gospodarzy strzelili: Szymon Sadowski (48'), Łukasz Wróbel (49') i Jakub Strenciwilk (76'). Nasza drużyna odpowiedziała dziesięć minut później tylko jednym trafieniem. W 86 minucie pięknym strzałem z szesnastu metrów w okienko popisał się Łukasz Ziomek.

Był to trzeci mecz z rzędu, w którym nasza drużyna straciła dwie bramki w odstępie dwóch- trzech minut.

Skład:

Kozak- Gałka, Tatara, Klecha, Rutyna(Małek)- Grabowski- Stetskiv, Przybylak(Mazurek A.), Bevza, Ziomek (Niedzielski) - Dydyński

W najbliższą sobotę na własnym stadionie o godzinie 17:00 Olimpiakos rozegra mecz  z niepokonaną jak dotąd drużyną z Majdanu Starego.