Wygrana z Roztoczem

Olimpiakos zwyciężył w ostatnim meczu rundy jesiennej na własnym stadionie 2:1 (2:1). Bramki dla naszej drużyny strzelili Arkadiusz Mazurek (as. Roman Stetskiv) oraz z karnego Robert Klecha. Faulowany przez bramkarza gości był Michał Rutyna.

Skład:

Zmiany:

Dydyński- Szczerba 71'

Ziomek- Mazurek 85'

Skrót meczu:

W najbliższy czwartek 11-go listopada odbędzie się ostatnia kolejka rundy jesiennej. Olimpiakos zagra wyjazdowe spotkanie z Victorią Łukowa. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00.

Wypowiedź Trenera Sawczuka do Dziennika Wschodniego:

– Jestem bardzo zadowolony, że w ostatnim tegorocznym meczu na naszym boisku sięgnęliśmy po zwycięstwo – Przed meczem z Roztoczem ponieśliśmy trzy porażki, ale trzeba pamiętać, że graliśmy z liderem i wiceliderem tabeli, a do tego za nami starcie w Lubyczy Królewskiej z tamtejszą Granicą na sztucznej murawie, gdzie gra się zdecydowanie inaczej niż na naturalnej nawierzchni. Mecz z Roztoczem też nie należał do łatwych, bo przeciwnicy prezentowali się dobrze pod względem fizycznym i taktycznym. W grze ekipy ze Szczebrzeszyna coraz widać dobrą pracę trenera Misiarza. Mimo, że jako pierwsi straciliśmy gola udało nam się odwrócić losy spotkania. Myślę, że nasze zwycięstwo w dużej części zasługa nieco większego doświadczenia od drużyny Roztocza. W ostatniej kolejce jedziemy na mecz do Łukowej z tamtejszą Victorią i postaramy się o jak najlepszy rezultat.

Więcej w Dzienniku Wschodnim kliknij tutaj

11 kolejki wg Kroniki Tygodnia: