Zapowieź czwartej kolejki: Pogoń- Olimpiakos

Olimpiakos rozegra kolejny (drugi z rzędu) wyjazdowy mecz tym razem z Pogonią 96 Łaszczówka. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Sportowej 1 w Łaszczówce.

Sędziować będą: Hubert Chmura- sędzia główny oraz liniowi Przemysław Kasztelan i Konrad Łukiewicz.

Potok Sitno- Olimpiakos 15.08.2020

Ostatni mecz pomiędzy Pogonią a Olimpiakosem odbył się 6-go października 2019 roku i zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 1:2 (0:1). Bramkę w tym meczu strzelił Robert Klecha, natomiast druga została uznana jako samobójcza.

Pogoń jest całkiem innym zespołem niż w poprzednim sezonie. Przed obecnymi rozgrywkami do drużyny dołączyło aż 12 zawodników m.in.Kacper Berbecki i Tomasz Kłos z Victorii, Daniel Nowosad, Kacper Łaba oraz Maciej Stożek z Tomasovii.

W obecnym sezonie Pogoń zdobyła 6 punków i zajmuje 7 miejsce w tabeli. W pierwszej kolejce odnieśli zwycięstwo w wyjazdowy meczu z Błękitnymi Obsza 1:2, w drugiej 3:0 na własnym stadionie z Potokiem Sitno, natomiast trzeciej kolejce ponieśli pierwszą porażkę z pretendentem do awansu Omegą Stary Zamość 3:0.

Atutem gospodarzy w nadchodzącym spotkaniu będzie niewątpliwie ich wąskie boisko. Z drugiej strony patrząc Olimpiakos pokazał również w meczu z Olimpią i Potokiem, że potrafi dostosować styl i taktykę do meczu na wąskim placu gry dlatego zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek.

Terminarz czwartej kolejki:

stat4u