Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Józefów
3:1
Gryf Gmina Zamość
Igros Krasnobród
3:1
Olimpia Miączyn
Roztocze Szczebrzeszyn
3:0
Potok Sitno
Tanew Majdan Stary
5:1
Korona Łaszczów
Metalowiec Goraj
2:1
Olimpiakos Tarnogród
Błękitni Obsza
1:0
Grom Różaniec
Victoria Łukowa
3:3
Pogoń Łaszczówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
6:1
Cosmos Józefów
Olimpiakos Tarnogród
0:2
Igros Krasnobród
Grom Różaniec
6:0
Metalowiec Goraj
Olimpia Miączyn
1:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Gryf Gmina Zamość
2:0
Victoria Łukowa
Potok Sitno
3:4
Tanew Majdan Stary
Pogoń Łaszczówka
2:2
Błękitni Obsza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
6:1
Potok Sitno
Tanew Majdan Stary
3:0
Olimpia Miączyn
Igros Krasnobród
1:3
Grom Różaniec
Roztocze Szczebrzeszyn
3:1
Olimpiakos Tarnogród
Metalowiec Goraj
1:2
Pogoń Łaszczówka
Błękitni Obsza
0:2
Gryf Gmina Zamość
Victoria Łukowa
2:5
Omega Stary Zamość
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łaszczówka
3:3
Igros Krasnobród
Gryf Gmina Zamość
1:1
Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród
0:3
Tanew Majdan Stary
Omega Stary Zamość
2:0
Błękitni Obsza
Grom Różaniec
7:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpia Miączyn
2:1
Korona Łaszczów
Cosmos Józefów
1:3
Victoria Łukowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanew Majdan Stary
2:3
Grom Różaniec
Metalowiec Goraj
1:1
Omega Stary Zamość
Błękitni Obsza
2:0
Cosmos Józefów
Potok Sitno
1:1
Olimpia Miączyn
Roztocze Szczebrzeszyn
3:1
Pogoń Łaszczówka
Igros Krasnobród
0:2
Gryf Gmina Zamość
Korona Łaszczów
0:3
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
2:0
Igros Krasnobród
Pogoń Łaszczówka
0:2
Tanew Majdan Stary
Olimpiakos Tarnogród
3:3
Potok Sitno
Grom Różaniec
7:1
Korona Łaszczów
Victoria Łukowa
1:2
Błękitni Obsza
Gryf Gmina Zamość
3:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Cosmos Józefów
1:1
Metalowiec Goraj
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Potok Sitno
1:1
Grom Różaniec
Igros Krasnobród
2:3
Cosmos Józefów
Korona Łaszczów
2:3
Pogoń Łaszczówka
Olimpia Miączyn
4:0
Olimpiakos Tarnogród
Roztocze Szczebrzeszyn
1:2
Omega Stary Zamość
Tanew Majdan Stary
0:2
Gryf Gmina Zamość
Metalowiec Goraj
5:4
Victoria Łukowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łaszczówka
0:1
Potok Sitno
Victoria Łukowa
0:1
Igros Krasnobród
Błękitni Obsza
2:1
Metalowiec Goraj
Gryf Gmina Zamość
4:0
Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość
0:2
Tanew Majdan Stary
Grom Różaniec
5:0
Olimpia Miączyn
Cosmos Józefów
0:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Szczebrzeszyn
5:1
Victoria Łukowa
Igros Krasnobród
0:3
Błękitni Obsza
Korona Łaszczów
1:3
Omega Stary Zamość
Olimpiakos Tarnogród
1:4
Grom Różaniec
Olimpia Miączyn
5:1
Pogoń Łaszczówka
Potok Sitno
0:3
Gryf Gmina Zamość
Tanew Majdan Stary
5:0
Cosmos Józefów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Goraj
5:2
Igros Krasnobród
Błękitni Obsza
3:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Omega Stary Zamość
7:1
Potok Sitno
Gryf Gmina Zamość
7:2
Olimpia Miączyn
Pogoń Łaszczówka
1:2
Olimpiakos Tarnogród
Victoria Łukowa
1:2
Tanew Majdan Stary
Cosmos Józefów
2:7
Korona Łaszczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpiakos Tarnogród
1:2
Gryf Gmina Zamość
Korona Łaszczów
1:0
Victoria Łukowa
Roztocze Szczebrzeszyn
2:0
Metalowiec Goraj
Tanew Majdan Stary
1:0
Błękitni Obsza
Grom Różaniec
3:1
Pogoń Łaszczówka
Potok Sitno
2:1
Cosmos Józefów
Olimpia Miączyn
0:1
Omega Stary Zamość
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
2:0
Olimpiakos Tarnogród
Gryf Gmina Zamość
2:0
Grom Różaniec
Błękitni Obsza
2:1
Korona Łaszczów
Igros Krasnobród
0:5
Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Łukowa
10:1
Potok Sitno
Metalowiec Goraj
2:1
Tanew Majdan Stary
Cosmos Józefów
1:5
Olimpia Miączyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpiakos Tarnogród
2:0
Cosmos Józefów
Olimpia Miączyn
1:1
Victoria Łukowa
Korona Łaszczów
1:1
Metalowiec Goraj
Tanew Majdan Stary
2:1
Igros Krasnobród
Grom Różaniec
2:0
Omega Stary Zamość
Potok Sitno
1:7
Błękitni Obsza
Pogoń Łaszczówka
0:1
Gryf Gmina Zamość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
8:0
Pogoń Łaszczówka
Igros Krasnobród
1:1
Korona Łaszczów
Błękitni Obsza
6:1
Olimpia Miączyn
Roztocze Szczebrzeszyn
1:1
Tanew Majdan Stary
Metalowiec Goraj
4:5
Potok Sitno
Victoria Łukowa
1:1
Olimpiakos Tarnogród
Cosmos Józefów
0:3*
Grom Różaniec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miączyn
0:2
Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród
0:1
Błękitni Obsza
Korona Łaszczów
1:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Pogoń Łaszczówka
0:0
Cosmos Józefów
Gryf Gmina Zamość
3:2
Omega Stary Zamość
Potok Sitno
1:3
Igros Krasnobród
Grom Różaniec
4:2
Victoria Łukowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Stary Zamość
Pauza
Olimpiakos Tarnogród
- : -
Metalowiec Goraj
Grom Różaniec
- : -
Błękitni Obsza
Olimpia Miączyn
- : -
Igros Krasnobród
Korona Łaszczów
- : -
Tanew Majdan Stary
Gryf Gmina Zamość
- : -
Cosmos Józefów
Potok Sitno
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Pogoń Łaszczówka
- : -
Victoria Łukowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?