Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanew Majdan Stary
5:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpiakos Tarnogród
0:3
Błękitni Obsza
Andoria Mircze
1:1
Victoria Łukowa
Pogoń 96 Łaszczówka
7:0
Tur Turobin
Sparta Łabunie
3:2
Metalowiec Goraj
Włókniarz Frampol
3:3
Łada Biłgoraj
Omega Stary Zamość
2:0
Granica Lubycza Królewska
Olimpia Miączyn
0:2
Korona Łaszczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
4:1
Granica Lubycza Królewska
Roztocze Szczebrzeszyn
2:2
Omega Stary Zamość
Tanew Majdan Stary
4:2
Victoria Łukowa
Włókniarz Frampol
2:1
Olimpia Miączyn
Metalowiec Goraj
2:1
Pogoń 96 Łaszczówka
Błękitni Obsza
2:0
Andoria Mircze
Korona Łaszczów
4:1
Sparta Łabunie
Tur Turobin
2:2
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
3:1
Włókniarz Frampol
Tanew Majdan Stary
0:0
Błękitni Obsza
Omega Stary Zamość
7:2
Victoria Łukowa
Pogoń 96 Łaszczówka
0:0
Korona Łaszczów
Olimpia Miączyn
3:1
Łada Biłgoraj
Granica Lubycza Królewska
2:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpiakos Tarnogród
3:0
Metalowiec Goraj
Andoria Mircze
4:1
Tur Turobin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
1:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Włókniarz Frampol
1:1
Pogoń 96 Łaszczówka
Metalowiec Goraj
2:1
Andoria Mircze
Błękitni Obsza
0:2
Omega Stary Zamość
Tur Turobin
1:2
Tanew Majdan Stary
Olimpia Miączyn
2:1
Sparta Łabunie
Granica Lubycza Królewska
3:0
Victoria Łukowa
Korona Łaszczów
0:3
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpiakos Tarnogród
3:2
Włókniarz Frampol
Pogoń 96 Łaszczówka
2:3
Olimpia Miączyn
Roztocze Szczebrzeszyn
2:1
Victoria Łukowa
Sparta Łabunie
0:4
Łada Biłgoraj
Tanew Majdan Stary
1:1
Metalowiec Goraj
Omega Stary Zamość
3:1
Tur Turobin
Andoria Mircze
2:1
Korona Łaszczów
Granica Lubycza Królewska
2:2
Błękitni Obsza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
3:1
Victoria Łukowa
Włókniarz Frampol
3:3
Andoria Mircze
Sparta Łabunie
3:1
Pogoń 96 Łaszczówka
Metalowiec Goraj
0:3
Omega Stary Zamość
Błękitni Obsza
1:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Tur Turobin
0:1
Granica Lubycza Królewska
Olimpia Miączyn
0:1
Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów
0:2
Tanew Majdan Stary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Andoria Mircze
0:2
Olimpia Miączyn
Granica Lubycza Królewska
1:0
Metalowiec Goraj
Pogoń 96 Łaszczówka
1:1
Łada Biłgoraj
Victoria Łukowa
1:2
Błękitni Obsza
Olimpiakos Tarnogród
3:1
Sparta Łabunie
Roztocze Szczebrzeszyn
2:0
Tur Turobin
Tanew Majdan Stary
5:2
Włókniarz Frampol
Omega Stary Zamość
5:2
Korona Łaszczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
1:1
Błękitni Obsza
Sparta Łabunie
1:5
Andoria Mircze
Włókniarz Frampol
0:1
Omega Stary Zamość
Metalowiec Goraj
0:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Tur Turobin
0:3*
Victoria Łukowa
Olimpia Miączyn
0:2
Tanew Majdan Stary
Korona Łaszczów
2:1
Granica Lubycza Królewska
Pogoń 96 Łaszczówka
0:1
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Obsza
4:0
Tur Turobin
Victoria Łukowa
1:2
Metalowiec Goraj
Granica Lubycza Królewska
3:0
Włókniarz Frampol
Roztocze Szczebrzeszyn
2:0
Korona Łaszczów
Tanew Majdan Stary
7:1
Sparta Łabunie
Omega Stary Zamość
2:2
Olimpia Miączyn
Andoria Mircze
3:4
Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpiakos Tarnogród
2:2
Łada Biłgoraj
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miączyn
2:1
Granica Lubycza Królewska
Olimpiakos Tarnogród
3:0
Andoria Mircze
Włókniarz Frampol
2:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Sparta Łabunie
1:4
Omega Stary Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka
1:2
Tanew Majdan Stary
Korona Łaszczów
2:2
Victoria Łukowa
Łada Biłgoraj
2:0
Tur Turobin
Metalowiec Goraj
1:2
Błękitni Obsza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Szczebrzeszyn
3:1
Olimpia Miączyn
Błękitni Obsza
3:0
Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość
3:1
Pogoń 96 Łaszczówka
Tur Turobin
2:0
Metalowiec Goraj
Victoria Łukowa
8:1
Włókniarz Frampol
Tanew Majdan Stary
2:1
Olimpiakos Tarnogród
Andoria Mircze
1:2
Łada Biłgoraj
Granica Lubycza Królewska
3:2
Sparta Łabunie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń 96 Łaszczówka
2:2
Granica Lubycza Królewska
Olimpiakos Tarnogród
0:2
Omega Stary Zamość
Sparta Łabunie
2:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Włókniarz Frampol
0:1
Błękitni Obsza
Korona Łaszczów
6:1
Tur Turobin
Łada Biłgoraj
2:0
Metalowiec Goraj
Andoria Mircze
0:4
Tanew Majdan Stary
Olimpia Miączyn
4:1
Victoria Łukowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Obsza
5:1
Olimpia Miączyn
Omega Stary Zamość
4:0
Andoria Mircze
Roztocze Szczebrzeszyn
2:0
Pogoń 96 Łaszczówka
Granica Lubycza Królewska
3:0
Olimpiakos Tarnogród
Tur Turobin
0:1
Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa
5:0
Sparta Łabunie
Tanew Majdan Stary
2:1
Łada Biłgoraj
Metalowiec Goraj
2:1
Korona Łaszczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miączyn
4:1
Tur Turobin
Sparta Łabunie
1:3
Błękitni Obsza
Olimpiakos Tarnogród
2:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Włókniarz Frampol
1:0
Metalowiec Goraj
Łada Biłgoraj
2:1
Korona Łaszczów
Tanew Majdan Stary
1:3
Omega Stary Zamość
Andoria Mircze
2:1
Granica Lubycza Królewska
Pogoń 96 Łaszczówka
2:1
Victoria Łukowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Lubycza Królewska
0:2
Tanew Majdan Stary
Korona Łaszczów
3:3
Włókniarz Frampol
Roztocze Szczebrzeszyn
1:3
Andoria Mircze
Metalowiec Goraj
2:0
Olimpia Miączyn
Błękitni Obsza
4:2
Pogoń 96 Łaszczówka
Tur Turobin
7:2
Sparta Łabunie
Omega Stary Zamość
2:2
Łada Biłgoraj
Victoria Łukowa
2:0
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
5:0
Włókniarz Frampol
Roztocze Szczebrzeszyn
1:1
Tanew Majdan Stary
Metalowiec Goraj
3:2
Sparta Łabunie
Tur Turobin
1:4
Pogoń 96 Łaszczówka
Korona Łaszczów
1:3
Olimpia Miączyn
Victoria Łukowa
4:2
Andoria Mircze
Granica Lubycza Królewska
0:3
Omega Stary Zamość
Błękitni Obsza
0:0
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
1:3
Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość
5:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Andoria Mircze
1:3
Błękitni Obsza
Pogoń 96 Łaszczówka
2:0
Metalowiec Goraj
Olimpia Miączyn
5:1
Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa
0:1
Tanew Majdan Stary
Granica Lubycza Królewska
1:4
Łada Biłgoraj
Olimpiakos Tarnogród
1:1
Tur Turobin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
2:1
Olimpia Miączyn
Roztocze Szczebrzeszyn
1:2
Granica Lubycza Królewska
Włókniarz Frampol
2:1
Sparta Łabunie
Błękitni Obsza
2:0
Tanew Majdan Stary
Tur Turobin
0:2
Andoria Mircze
Korona Łaszczów
5:2
Pogoń 96 Łaszczówka
Victoria Łukowa
1:1
Omega Stary Zamość
Metalowiec Goraj
1:2
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Szczebrzeszyn
0:4
Łada Biłgoraj
Sparta Łabunie
0:5
Olimpia Miączyn
Tanew Majdan Stary
7:1
Tur Turobin
Omega Stary Zamość
0:2
Błękitni Obsza
Andoria Mircze
0:1
Metalowiec Goraj
Pogoń 96 Łaszczówka
3:3
Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa
2:1
Granica Lubycza Królewska
Olimpiakos Tarnogród
3:1
Korona Łaszczów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
2:1
Sparta Łabunie
Metalowiec Goraj
1:1
Tanew Majdan Stary
Błękitni Obsza
1:1
Granica Lubycza Królewska
Tur Turobin
1:5
Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn
2:4
Pogoń 96 Łaszczówka
Korona Łaszczów
1:0
Andoria Mircze
Victoria Łukowa
3:2
Roztocze Szczebrzeszyn
Włókniarz Frampol
2:1
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Szczebrzeszyn
0:2
Błękitni Obsza
Tanew Majdan Stary
1:3
Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość
4:1
Metalowiec Goraj
Andoria Mircze
2:0
Włókniarz Frampol
Pogoń 96 Łaszczówka
3:0
Sparta Łabunie
Victoria Łukowa
0:2
Łada Biłgoraj
Granica Lubycza Królewska
2:2
Tur Turobin
Olimpiakos Tarnogród
3:2
Olimpia Miączyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
0:2
Pogoń 96 Łaszczówka
Włókniarz Frampol
1:1
Tanew Majdan Stary
Metalowiec Goraj
1:1
Granica Lubycza Królewska
Błękitni Obsza
2:1
Victoria Łukowa
Tur Turobin
1:0
Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpia Miączyn
1:0
Andoria Mircze
Korona Łaszczów
0:3
Omega Stary Zamość
Sparta Łabunie
2:2
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Szczebrzeszyn
0:3
Metalowiec Goraj
Tanew Majdan Stary
4:1
Olimpia Miączyn
Błękitni Obsza
3:1
Łada Biłgoraj
Omega Stary Zamość
7:1
Włókniarz Frampol
Andoria Mircze
3:1
Sparta Łabunie
Victoria Łukowa
1:0
Tur Turobin
Granica Lubycza Królewska
1:1
Korona Łaszczów
Olimpiakos Tarnogród
1:1
Pogoń 96 Łaszczówka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
2:0
Olimpiakos Tarnogród
Sparta Łabunie
1:7
Tanew Majdan Stary
Włókniarz Frampol
2:1
Granica Lubycza Królewska
Metalowiec Goraj
0:3
Victoria Łukowa
Tur Turobin
0:1
Błękitni Obsza
Pogoń 96 Łaszczówka
3:1
Andoria Mircze
Olimpia Miączyn
2:1
Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów
4:1
Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
Włókniarz Frampol
Tanew Majdan Stary
- : -
Pogoń 96 Łaszczówka
Błękitni Obsza
- : -
Metalowiec Goraj
Tur Turobin
- : -
Łada Biłgoraj
Omega Stary Zamość
- : -
Sparta Łabunie
Victoria Łukowa
- : -
Korona Łaszczów
Granica Lubycza Królewska
- : -
Olimpia Miączyn
Andoria Mircze
- : -
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Łabunie
- : -
Granica Lubycza Królewska
Włókniarz Frampol
- : -
Victoria Łukowa
Metalowiec Goraj
- : -
Tur Turobin
Olimpiakos Tarnogród
- : -
Tanew Majdan Stary
Andoria Mircze
- : -
Łada Biłgoraj
Pogoń 96 Łaszczówka
- : -
Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Korona Łaszczów
- : -
Błękitni Obsza
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Roztocze Szczebrzeszyn
- : -
Sparta Łabunie
Tanew Majdan Stary
- : -
Andoria Mircze
Metalowiec Goraj
- : -
Łada Biłgoraj
Błękitni Obsza
- : -
Włókniarz Frampol
Tur Turobin
- : -
Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość
- : -
Olimpiakos Tarnogród
Victoria Łukowa
- : -
Olimpia Miączyn
Granica Lubycza Królewska
- : -
Pogoń 96 Łaszczówka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
- : -
Tanew Majdan Stary
Sparta Łabunie
- : -
Victoria Łukowa
Włókniarz Frampol
- : -
Tur Turobin
Olimpiakos Tarnogród
- : -
Granica Lubycza Królewska
Andoria Mircze
- : -
Omega Stary Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Olimpia Miączyn
- : -
Błękitni Obsza
Korona Łaszczów
- : -
Metalowiec Goraj
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
- : -
Omega Stary Zamość
Sparta Łabunie
- : -
Tur Turobin
Tanew Majdan Stary
- : -
Granica Lubycza Królewska
Włókniarz Frampol
- : -
Korona Łaszczów
Olimpiakos Tarnogród
- : -
Victoria Łukowa
Andoria Mircze
- : -
Roztocze Szczebrzeszyn
Pogoń 96 Łaszczówka
- : -
Błękitni Obsza
Olimpia Miączyn
- : -
Metalowiec Goraj
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?