Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łaszczówka
3:1
Granica Lubycza Królewska
Korona Łaszczów
0:1
Igros Krasnobród
Olimpia Miączyn
1:1
Victoria Łukowa
Graf Chodywańce
2:2
Włókniarz Frampol
Łada Biłgoraj
1:0
Olimpiakos Tarnogród
Unia Hrubieszów
2:2
Omega Stary Zamość
Huczwa Tyszowce
5:3
KS Hetman Zamość
Orkan Bełżec
- : -
Tanew Majdan Stary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Hrubieszów
3:0
Orkan Bełżec
Tanew Majdan Stary
5:2
Graf Chodywańce
Włókniarz Frampol
0:2
Łada Biłgoraj
Omega Stary Zamość
1:1
Victoria Łukowa
KS Hetman Zamość
3:0
Korona Łaszczów
Igros Krasnobród
0:1
Pogoń Łaszczówka
Granica Lubycza Królewska
- : -
Olimpia Miączyn
Olimpiakos Tarnogród
2:3
Huczwa Tyszowce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
6:1
Tanew Majdan Stary
Olimpia Miączyn
3:1
Igros Krasnobród
Huczwa Tyszowce
7:0
Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa
1:0
Granica Lubycza Królewska
Graf Chodywańce
1:5
Unia Hrubieszów
Pogoń Łaszczówka
1:3
KS Hetman Zamość
Orkan Bełżec
0:1
Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów
1:2
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Hrubieszów
2:3
Łada Biłgoraj
Tanew Majdan Stary
4:1
Huczwa Tyszowce
Włókniarz Frampol
2:4
Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość
0:1
Granica Lubycza Królewska
KS Hetman Zamość
4:0
Olimpia Miączyn
Igros Krasnobród
1:1
Victoria Łukowa
Orkan Bełżec
3:0
Graf Chodywańce
Olimpiakos Tarnogród
1:3
Pogoń Łaszczówka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
7:0
Orkan Bełżec
Korona Łaszczów
5:1
Tanew Majdan Stary
Huczwa Tyszowce
0:3*
Unia Hrubieszów
Victoria Łukowa
3:1
KS Hetman Zamość
Granica Lubycza Królewska
0:6
Igros Krasnobród
Graf Chodywańce
3:2
Omega Stary Zamość
Pogoń Łaszczówka
4:0
Włókniarz Frampol
Olimpia Miączyn
0:4
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Hrubieszów
2:1
Korona Łaszczów
Tanew Majdan Stary
1:2
Pogoń Łaszczówka
Włókniarz Frampol
3:1
Olimpia Miączyn
Omega Stary Zamość
1:2
Igros Krasnobród
KS Hetman Zamość
7:0
Granica Lubycza Królewska
Graf Chodywańce
0:2
Łada Biłgoraj
Orkan Bełżec
4:4
Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród
2:2
Victoria Łukowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
4:0
Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn
3:2
Tanew Majdan Stary
Igros Krasnobród
1:1
KS Hetman Zamość
Korona Łaszczów
3:0
Orkan Bełżec
Huczwa Tyszowce
2:2
Graf Chodywańce
Victoria Łukowa
3:0
Włókniarz Frampol
Pogoń Łaszczówka
0:1
Unia Hrubieszów
Granica Lubycza Królewska
0:5
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
5:2
Huczwa Tyszowce
Unia Hrubieszów
4:1
Olimpia Miączyn
Tanew Majdan Stary
2:2
Victoria Łukowa
Włókniarz Frampol
1:1
Granica Lubycza Królewska
Omega Stary Zamość
3:1
KS Hetman Zamość
Graf Chodywańce
2:0
Korona Łaszczów
Orkan Bełżec
1:3
Pogoń Łaszczówka
Olimpiakos Tarnogród
0:4
Igros Krasnobród
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Miączyn
3:1
Orkan Bełżec
Igros Krasnobród
2:4
Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów
1:6
Łada Biłgoraj
Huczwa Tyszowce
1:1
Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa
1:5
Unia Hrubieszów
Granica Lubycza Królewska
1:3
Tanew Majdan Stary
Pogoń Łaszczówka
4:1
Graf Chodywańce
KS Hetman Zamość
4:1
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
- : -
Pogoń Łaszczówka
Unia Hrubieszów
- : -
Granica Lubycza Królewska
Tanew Majdan Stary
- : -
Igros Krasnobród
Włókniarz Frampol
- : -
KS Hetman Zamość
Huczwa Tyszowce
- : -
Korona Łaszczów
Graf Chodywańce
- : -
Olimpia Miączyn
Orkan Bełżec
- : -
Victoria Łukowa
Omega Stary Zamość
- : -
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
- : -
Tanew Majdan Stary
Olimpia Miączyn
- : -
Łada Biłgoraj
Igros Krasnobród
- : -
Unia Hrubieszów
Korona Łaszczów
- : -
Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa
- : -
Graf Chodywańce
Granica Lubycza Królewska
- : -
Orkan Bełżec
Pogoń Łaszczówka
- : -
Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród
- : -
Włókniarz Frampol
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
- : -
Victoria Łukowa
Unia Hrubieszów
- : -
KS Hetman Zamość
Omega Stary Zamość
- : -
Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów
- : -
Pogoń Łaszczówka
Huczwa Tyszowce
- : -
Olimpia Miączyn
Graf Chodywańce
- : -
Granica Lubycza Królewska
Orkan Bełżec
- : -
Igros Krasnobród
Tanew Majdan Stary
- : -
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Frampol
- : -
Tanew Majdan Stary
Olimpiakos Tarnogród
- : -
Unia Hrubieszów
KS Hetman Zamość
- : -
Orkan Bełżec
Olimpia Miączyn
- : -
Korona Łaszczów
Igros Krasnobród
- : -
Graf Chodywańce
Victoria Łukowa
- : -
Huczwa Tyszowce
Granica Lubycza Królewska
- : -
Łada Biłgoraj
Pogoń Łaszczówka
- : -
Omega Stary Zamość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Łada Biłgoraj
- : -
Igros Krasnobród
Unia Hrubieszów
- : -
Włókniarz Frampol
Omega Stary Zamość
- : -
Tanew Majdan Stary
Korona Łaszczów
- : -
Victoria Łukowa
Huczwa Tyszowce
- : -
Granica Lubycza Królewska
Graf Chodywańce
- : -
KS Hetman Zamość
Pogoń Łaszczówka
- : -
Olimpia Miączyn
Orkan Bełżec
- : -
Olimpiakos Tarnogród
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanew Majdan Stary
- : -
Unia Hrubieszów
Włókniarz Frampol
- : -
Orkan Bełżec
Olimpiakos Tarnogród
- : -
Graf Chodywańce
KS Hetman Zamość
- : -
Łada Biłgoraj
Olimpia Miączyn
- : -
Omega Stary Zamość
Igros Krasnobród
- : -
Huczwa Tyszowce
Victoria Łukowa
- : -
Pogoń Łaszczówka
Granica Lubycza Królewska
- : -
Korona Łaszczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?