Ostatni wyjazdowy mecz rundy jesiennej


W niedzielę 3-go listopada o godzinie 14:00 Olimpiakos rozegra ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym roku. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Victoria Łukowa. Drużyna zajmująca obecnie 14 miejsce w tabeli klasy okręgowej. Victoria w 13 kolejkach zdobyła 8 punktów, strzelając przy tym 26 bramek i tracąc 29.

W ostatnich trzech kolejkach nasi przeciwnicy zanotowali remis z Olimpią Miaczyn 1:1, wysokie zwycięstwo na własnym stadionie z Potokiem Sitno 10:1 oraz wyjazdową porażkę z Koroną Łaszczów 1:0

W poprzednim sezonie Olimpiakos dwukrotnie remisował z Victorią. Na własnym boisku 1:1 (Dydyński 48'- Dadak 79'), natomiast w Łukowej 2:2 (Karaszewski 26', 45'- Klecha 56', Dydyński 86').

Mecze z Victorią były określane kiedyś mianem Derbów, lecz jakiś czas temu to zanikło. Na mecze Olimpiakosu i Łukowej przyjeżdżało wielu kibiców ze względu na charakter spotkania oraz emocji, które mu towarzyszyły. Obecnie wiele się zmieniło ale ze względu na pozycje w tabeli obu drużyn emocji oraz walki na pewno nie zabraknie. Zapraszamy wszystkich kibiców do pomocy naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa!