Trzy drużyny młodzieżowe zakończyły rundę jesienną

Trzy drużyny młodzieżowe Olimpiakosu zakończyły rozgrywki rundy jesiennej. Młodzicy Starsi oraz Żaki w obecny weekend, natomiast Orliki przed tygodniem 19-go października.

Młodzik Starszy

Młodzicy rywalizowali w Okręgowej Lidze Młodzików Starszych gr. I. Po dziewięciu spotkaniach plasują się na dziewiątej, przedostatniej pozycji w tabeli z bilansem meczów: 1 zwycięstwo, 2 remisy i 6 porażek. 

Tabela:


Wyniki spotkań: kliknij tutaj
Orlik MłodszyOrliki rozgrywali mecze turniejowo.W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn. Każda z nich była organizatorem turnieju. Łącznie po 7 spotkaniach młodzi zawodnicy rozegrali 42 mecze, w których zdobyli 76 punktów co dało im 3 miejsce na półmetku sezonu.


Wyniki spotkań kliknij tutaj
 

Żaki Starsze

Najmłodsza grupa młodzieżowa zakończyła rozgrywki w sobotę (26.10.2019) turniejem w Zamościu. W Lidze Okręgowej Żaków Starszych wzięło udział 8 zespołów takich jak: AMSPN Hetman Zamość, KS Włókniarz Frampol, Football Academy I Zamość, DKS Gaudium I Zamość, Football Academy II Zamość, KS Olender Sól, DKS Gaudium II Zamość. System rozgrywek był taki sam jak u orlików.